Inne usługi transportowe

Nasza oferta jest kompleksowa, dlatego poza transferami, wynajmem i przewozami na terenie kraju i za granicę, oferujemy również ekskluzywne usługi. Jedną z nich jest obsługa Klientów VIP. Polega ona na zapewnieniu wygodnego i sprawnego transportu pasażerów dla firm krajowych i zagranicznych. W ten sposób obsługujemy różnego rodzaju imprezy, targi, sympozja oraz konferencje biznesowe. Proponujemy najwyższy standard usług, realizując przejazdy nowymi pojazdami, kierowanymi przez doświadczonych kierowców. Obsługę gości VIP możemy prowadzić posługując się językiem angielskim. Oferta obejmuje również wynajem busa z kierowcą w przypadku transferów na lotniska, nie tylko na terenie Polski, ale również do Berlina. Dzięki temu będą mieć Państwo pewność, że ważni goście na czas dotrą do portu lotniczego. Będą mogli również liczyć na komfort i bezpieczne przewiezienie swoich bagaży.

 

Luksusowo, wygodnie i w dobrej cenie

Do obsługi klientów VIP służą nam nowoczesne i bardzo wygodne busy oraz autokary marki Mercedes, które podlegają bieżącym przeglądom i mają wymagane atesty. Posiadają one ponadto wszystkie niezbędne udogodnienia, od komfortowych foteli, przez klimatyzację, aż po włączniki do portów USB dostępne dla pasażerów. Na najwyższy standard usług mogą Państwo liczyć także ze strony naszych kierowców, którzy znają język angielski. Kierowcy dbają także o to, by jazda była płynna i nie wiązała się z niedogodnościami dla pasażerów, niezależnie od tego czy są to przejazdy VIP, czy standardowe kursy, jakich w ciągu miesiąca realizujemy dziesiątki. Nasze kursy realizujemy o każdej porze, także nocą, również w dni świąteczne na lotnisko w Berlinie oraz porty w kraju, w tym m.in. do Warszawy i Gdańska. Wysoką jakość usług gwarantujemy przy jednoczesnej propozycji konkurencyjnych cen.

 

Każda usługa wymaga indywidualnej kalkulacji kosztów. Prosimy więc o kierowanie zapytań w sprawie usług transportowych. Jak najszybciej będzie to możliwe, przedstawimy naszą propozycję cenową. Zapraszamy do współpracy i mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z naszej oferty.