Inne usługi transportowe

Wykonujemy wiele formy usług transportu osób. Nie tylko zajmujemy się przewozem osób i wynajmem busów, ale także oferujemy usługi ekskluzywne. Jedną z takich usług jest obsługa klientów VIP. Polega ona na zapewnieniu wygodnego i sprawnego transportu osób dla firm krajowych i zagranicznych. W ten sposób obsługujemy różnego rodzaju imprezy, targi, sympozja oraz konferencje. Proponujemy najwyższy standard usług, nowymi pojazdami, kierowanymi przez doświadczonych kierowców. Obsługę gości VIP możemy prowadzić, posługując się językiem angielskim.

 

Bardzo popularną usługą, jaką chętnie i często wykonujemy, jest transfer na lotnisko. Bez względu na porę dnia i nocy dowieziemy naszych klientów na lotniska w Berlinie oraz na lotniska krajowe do Warszawy, Poznania, Gdańska i innych miast. Transfer na lotnisko wykonujemy naszymi niezawodnymi busami, szybko i rzetelnie.

 

Każda usługa wymaga indywidualnej kalkulacji kosztów. Prosimy więc o kierowanie zapytań w sprawie usług transportowych. Jak najszybciej będzie to możliwe, przedstawimy naszą propozycję cenową. Zapraszamy do współpracy.