Praca z agencjami morskimi

Firma Bus23 ze Szczecina oprócz przewozów osób prywatnych prowadzonych między miastami w Polsce i Europie współpracuje również z agencjami morskimi i firmami armatorskimi zlokalizowanymi na terenie Szczecina oraz Trójmiasta. Obsługujemy podmiany marynarzy, jak również pracowników stoczni remontowych. Nasze nowoczesne pojazdy przewożą pracowników morskich do największych europejskich portów, baz promowych, jak również lotnisk w kraju i poza jego granicami. Wszystko po to, aby marynarze i inni pracownicy związani z branżą morską mogli szybko i terminowo dotrzeć na miejsce przeznaczenia. Zdajemy sobie sprawę, że od naszej sprawnej pracy zależy ciągłość łańcucha dostaw w krajach UE. To duża odpowiedzialność, z której wywiązujemy się doskonale.

 

Dlaczego warto podjąć współpracę z naszą firmą transportową?

  • Przewozimy pasażerów w systemie od drzwi do drzwi, dzięki czemu marynarze oszczędzają cenny czas, a współpracująca z nimi agencja morska oszczędza pieniądze.
  • Współpraca z naszą firmą pozwala dokładnie zaplanować trasę podróży zgodnie z aktualnymi potrzebami, co ma szczególnie duże znacznie, jeśli marynarze na co dzień mieszkają w różnych miastach.
  • Zapewniamy bezpieczny i komfortowy przejazd nowoczesnymi i wygodnymi pojazdami.
  • Oferujemy konkurencyjne ceny transferów marynarskich.

Nasz zespół kierowców ma wieloletnie doświadczenie i umiejętności praktyczne w zakresie bezpiecznej jazdy po drogach krajowych i międzynarodowych.

Jeśli więc reprezentujesz agencję morską, która poszukuje sprawdzonego przewoźnika dla swoich marynarzy lub innych pracowników sektora morskiego zachęcamy Cię do zapoznania się ze szczegółami oferowanej współpracy. W tym celu zapraszamy do kontaktu z biurem firmy Bus23 ze Szczecina.