Przewóz marynarzy

Każda agencja morska zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny dla powodzenia sprawnej podmiany załóg marynarskich jest odpowiedni transport. Dlatego też przewóz marynarzy przez doświadczoną, sprawdzoną i rzetelną firmę jest kluczowy, by wszystko działało sprawnie i bez zbędnych opóźnień. Nasza firma współpracuje z rozlicznymi agencjami morskimi, które zlecają nam transport marynarzy do największych europejskich portów morskich i lotniczych. Z naszą pomocą pracownicy morscy docierają na miejsce przeznaczenia szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Pasażerów przewozimy w systemie door to door co w praktyce oznacza, że marynarze oszczędzają czas, jaki w innym wypadku musieliby poświęcić na dojazd do miejsca zbiórki. A współpracujące z nami agencje morskie oszczędzają pieniądze, ponieważ jednoczesny przewóz kilku osób wchodzących w skład załogi zawsze będzie tańszy niż suma przejazdów jednostkowych. Szczególnie że na transporty marynarzy oferujemy korzystne stawki. Dodatkową zaletą współpracy z naszą firmą transportową jest to, że przejazdy odbywają się komfortowymi pojazdami zapewniającymi maksimum wygody i bezpieczeństwa. A współpracujący z nami kierowcy to prawdziwi weterani szos w kraju i poza jego granicami.

Zainteresowała Cię nasza oferta przewozu marynarzy? Chcesz poznać szczegóły tego typu współpracy i oferowane stawki? Skontaktuj się z naszym biurem w Szczecinie.