Przewozy busem i autokarem

Wystarczy nam zaufać i wybrać się z nami w daleką podróż. O nic się nie martwić, a jedynie cieszyć się widokami za oknem i komfortem naszych pojazdów. Nasi kierowcy zawiozą Państwa na miejsce o zaplanowanym czasie. Oferujemy przewozy osób zarówno po Polsce, jak i całej Europie.

 

Nasze autobusy i autokary docierają do wszystkich miejscowości w Polsce. Szczecin, Świnoujście, Kołobrzeg, Międzyzdroje, Nowogard, Goleniów czy Gryfice to tylko niektóre miejsca, do których dojeżdżamy po pasażerów. Przewozimy Państwa na dowolnych trasach, dbając o Wasz komfort i bezpieczeństwo. Organizujemy transport osób w trakcie wycieczek, wyjazdów integracyjnych i eventowych oraz podczas pielgrzymek, wyjazdów biznesowych. Zapraszamy organizatorów zielonych szkół oraz wszystkich innych chętnych. Wykonujemy transport grup pracowniczych i turystycznych oraz podróżujących indywidualnie, dojeżdżając na lotnisko do Berlina. Grupom zorganizowanym, turystycznym i grupom pracowników oferujemy przewozy pod wskazany adres nie tylko do Niemiec, ale również do Holandii, Danii, Norwegii, Belgii, Włoch oraz innych krajów.

 

Jeśli chcecie skorzystać Państwo z naszej oferty, to czekamy na kontakt. Wówczas przeanalizujemy Wasze potrzeby, zaproponujemy optymalną trasę, zarezerwujemy terminy i przestawiamy kosztorys. Zapraszamy do współpracy.