Transport osób

Wystarczy nam zaufać i wybrać się z nami w daleką podróż. O nic się nie martwić, a jedynie cieszyć widokami za oknem i komfortem naszych pojazdów. Nasi kierowcy zawiozą Państwa na miejsce o zaplanowanym czasie. Oferujemy transport osób zarówno po Polsce, jak i całej Europie.

 

Nasze busy i autokary docierają do wszystkich miejscowości w Polsce. Szczecin, Świnoujście, Kołobrzeg, Międzyzdroje, Nowogard, Goleniów czy Gryfice to tylko niektóre miejsca, do których dojeżdżamy po pasażerów. Przewozimy Państwa na dowolnych trasach, dbając o Wasz komfort i bezpieczeństwo. Organizujemy transport osób w trakcie wycieczek, wyjazdów integracyjnych i różnego rodzaju wydarzeń oraz podczas pielgrzymek i wyjazdów biznesowych organizowanych przez przedsiębiorstwa. Zapraszamy także organizatorów zielonych szkół oraz wszystkich innych chętnych, którym gwarantujemy korzystne ceny za nasze usługi. Wykonujemy transport grup pracowniczych i turystycznych oraz podróżujących indywidualnie, dojeżdżając na lotnisko do Berlina. Grupom zorganizowanym, turystycznym i grupom pracowników oferujemy przewozy pod wskazany adres nie tylko do Niemiec, ale również do Holandii, Danii, Norwegii, Belgii, Włoch oraz innych krajów. Jeżeli Państwa cel podróży wykracza poza zaprezentowaną ofertę, również zachęcamy do kontaktu. Z pewnością uda nam się zaproponować najlepszą ofertę i zapewnić bezpieczny transport.

 

Transport osób na terenie Europy

Wiele osób zastanawia się, jak przy planowaniu podróży zorganizować transport osób. Oczywiście wariantów jest wiele, od wynajmu busa, przez podróż pociągiem, aż po wyprawę na pokładzie samolotu. Dlaczego jednak warto wybrać podróż autokarem albo busem?

  • Busy umożliwiają przejazd od drzwi do drzwi, co jest opcją dedykowaną przede wszystkim osobom udającym się za granicę do miejsca pracy. Organizując takie przejazdy w większej grupie, można dodatkowo zoptymalizować koszt rezerwacji usługi.
  • Podróżując pociągiem lub samolotem muszą Państwo skorzystać z transportu dowożącego na stację lub na lotnisko, co zawsze wiąże się z dodatkowymi kosztami.
  • Dzięki busom i autobusom można dokładnie zaplanować trasę podróży, zgodnie ze swoimi potrzebami. Wynika to z faktu, że kierowcy są do Państwa pełnej dyspozycji. Jest więc to idealna opcja dla zorganizowanych grup udających się w różne miejsca w Polsce i Europie, których celem jest zwiedzanie.
  • Wynajem autokaru to pełna kontrola nad swoim bezpieczeństwem, gdyż można wybrać przedsiębiorstwo przewożące w nowoczesnych, wygodnych i bezpiecznych pojazdach.

Poszukują Państwo firmy zajmującej się transportem osób na terenie Szczecina i okolic? Jeśli tak, serdecznie zachęcamy do kontaktu z Bus23.