Transfery lotnicze w wynajętych busach

Obawiają się Państwo dojazdu na lotnisko z ciężkimi bagażami? Lot jest w późnych godzinach wieczornych lub nocnych, gdy komunikacja miejska nie działa? Jeśli tak, to serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty Bus23. Organizujemy transfery lotniskowe w wynajętych busach na porty lotnicze w Polsce i Berlinie. Odbierzemy Państwa z umówionego miejsca i zawieziemy punktualnie do docelowej lokalizacji. Zadbamy także o bezpieczeństwo i komfort podróży, a wszystko to dzięki nowoczesnym autobusom i busom marki Mercedes, którymi dysponujemy. To bardzo atrakcyjna propozycja w ramach wynajmu busa z kierowcą, którą oferujemy w przystępnych cenach.

 

Oferta transferów lotniczych w wynajętym mikrobusie

Z tego typu usług korzystają różne grupy. Najczęściej są to przedsiębiorstwa organizujące konferencje lub szkolenia za granicą, potrzebujące rzetelnego przewoźnika, który na czas dowiezie ich na miejsce. Znacznie ułatwia to dojazd, także ze względu na brak konieczności korzystania z bardzo drogich taksówek lub niewygodnej komunikacji miejskiej. To również propozycja dla szkół i klientów indywidualnych, gdyż wynajęcie busa pozwala lepiej zorganizować grupę i upewnić się, że wszystkie osoby dotrą do portu lotniczego na czas.

 

Ile kosztuje wynajęcie busa z kierowcą?

Cena takiej usługi różni się w zależności od tego, dokąd Państwa przewozimy i w jakiej grupie osób. Wynajęcie busa opłaca się jednak szczególnie wtedy, gdy grupy są nieco większe, wówczas jednostkowy koszt przejazdu znacznie spada. Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje o tej formie przejazdu, zachęcamy do kontaktu.