Wynajem autokaru

Nasza firma świadczy również usługi wynajmu autokarów i mniejszych busów. Wynajmujemy nowe autobusy Mercedes Sprinter przeznaczone do przewozu 23 pasażerów oraz duży autokar Mercedes Tourismo. Są to nowoczesne pojazdy zapewniające bezpieczną i komfortową podróż. Wyposażone są we wszystkie udogodnienia, wpływające na wygodę i dobre samopoczucie podróżnych. Dzięki temu na miejsce docelowe dotrą Państwo wypoczęci i w dobrych nastrojach.

 

Kiedy zdecydować się na wynajem autobusu?

Wynajem autobusu to doskonała propozycja w wielu sytuacjach. Obsługujemy wszystkie możliwe wydarzenia, które wymagają transportu dla gości. Jeśli planujecie ślub albo inną imprezę okolicznościową i chcecie zapewnić transport zaproszonym osobom, to najlepszym rozwiązaniem jest wynajem autokaru. Myślicie o wyjeździe integracyjnym, imprezie plenerowej lub grzybobraniu? Wynajmijcie nasze pojazdy! Dużym grupom proponujemy autokary, a mniejszym nasze busy z doświadczonym kierowcą na pokładzie. To oczywiście nie wszystko. Wynajem autobusu to również propozycja kierowana do szkół i przedsiębiorstw wycieczkowych zajmujących się organizacją zielonych szkół dla uczniów. Chętnie dowieziemy młodzież do miejsca docelowego, dbając jednocześnie o ich komfort i bezpieczeństwo. O to ostanie troszczą się nasi kierowcy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w usługach transportowych.

 

Wygodny transport na lotnisko

Nasza oferta jest kompleksowa, dlatego oferujemy również szereg innych usług. Proponujemy także możliwość wynajęcia mikrobusa, jeśli potrzebują Państwo transportu na dowolne lotnisko w Polsce albo port w Berlinie. To opcja dedykowana niewielkim zorganizowanym grupom, np. pracownikom firm, którzy udają się w delegację zagraniczną. Dzięki temu będą mogli liczyć na komfort (pakunki będą bezpieczne w bagażniku) oraz odebranie z dowolnego miejsca o umówionej porze i dotarcie do portu na czas. W naszych nowoczesnych i wygodnych autokarach organizujemy również przewozy VIP.

Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje związane z usługą wynajmu autokarów. Chętnie dowieziemy Państwa w dowolne miejsce i zaproponujemy przystępną cenę za wykonany transport.