Autobusy i busy od drzwi do drzwi

Organizują Państwo wyjazd grupy pracowników za granicę? Poszukują sprawdzonej firmy transportowej, która bezpiecznie i w komfortowych warunkach dowiezie ich na miejsce, pod dokładnie wskazany adres? Jeśli tak, to serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług firmy Bus23. Zajmujemy się organizowaniem przewozów od drzwi do drzwi, czyli door-to-door. Jakie są zalety takiej formy transportu?

  • Nie tracą Państwo czasu i pieniędzy na kolejne przesiadki.
  • Transport dojeżdża także do mniejszych miejscowości.
  • Nie trzeba martwić się o konieczność szukania środków transportu publicznego z ciężkimi bagażami.
  • Podróż odbywa się w komfortowych warunkach.
  • Pasażerowie nie muszą obawiać się zgubienia w obcym kraju, nawet jeśli nie znają języka.

Zaletą jest także komfort psychiczny, gdyż wsiadają Państwo w wyznaczonym przez siebie miejscu i wysiadają pod wskazanym adresem. Dodatkowo trasy są opracowywane tak, aby dotarli Państwo na miejsce w jak najkrótszym czasie.

 

Czas trwania podróży przy przejazdach door-to-door

To, ile będzie trwał taki przejazd, zależy od wielu czynników. Jeśli na pokładzie znajduje się wielu pasażerów, z których każdy udaje się w inne miejsce, wówczas przejazd dla osoby wysiadającej na ostatnim postoju może trwać dłużej. Czas oczekiwania wynagradza jednak fakt, że w przeciwieństwie do podróżowania pociągami czy samolotami, wysiadają Państwo w dokładnie wskazanej przez siebie lokalizacji.

Jeśli są Państwo zainteresowani usługą przejazdu od drzwi do drzwi w ustalonym terminie, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zaproponujemy odpowiednią opcję i przystępną cenę za dojazd.