Blog

Czy pasażerowie busów są objęci ubezpieczeniem?

Z uwagi na korzystną cenę oraz wysoki komfort podróży, bus jest istotną konkurencją dla takich środków transportu jak samochód czy samolot. Najważniejszą kwestią podczas transportu zarówno na terenie Polski, jak i w przypadku przejazdów do innych krajów europejskich, jest bez wątpienia bezpieczeństwo. Dokładamy wszelkich starań, by zagwarantować naszym Pasażerom spokojną, bezproblemową podróż. Jednak troska o bezpieczeństwo może rodzić uzasadnione pytania dotyczące ubezpieczenia podczas przejazdu. Spieszymy z odpowiedziami w niniejszym wpisie.

Busy w obsłudze przedsiębiorców. Usługi dla biznesu

Jest wiele sytuacji, w których przedsiębiorca musi zorganizować przejazd dla swoich pracowników. Podróż prywatnymi samochodami wiązałaby się z bardzo dużym kosztem, a ponadto nie w każdym przypadku byłaby ona w ogóle możliwa. Wynajęcie sprawdzonego przewoźnika jest rozwiązaniem nie tylko ekonomicznym, ale także gwarantującym, że wszyscy pracownicy dotrą w określone miejsce bezpiecznie i na czas.

Jak przygotować dziecko do podróży busem?

Przetransportowanie z jednego miejsca w drugie jest niekiedy sporym wyzwaniem. Szczególnie trudne bywa, gdy podróżują z nami dzieci. To nie ich wina, że mogą źle znosić podróż, ale warto wiedzieć, w jaki sposób przygotować je do podróży.

Przewóz gości weselnych - z busem to drobnostka!

Planując ślub i wesele musimy brać pod uwagę wiele elementów. Jednym z nich jest to, że często sala weselna znajduje się w znacznej odległości od miejsca, w którym odbyła się uroczystość. Wesele jest taką okazją, na którą większość osób nie przyjeżdża własnym samochodem. W związku z tym może pojawić się problem z ich przedostaniem się z miejsca na miejsce. Doskonałym rozwiązaniem będzie wynajem busa.